Facebook Groups — nowa aplikacja od Facebooka

Facebook logo

Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie dziś życia bez portali społecznościowych. Wszak wystarczy dodać, że to właśnie za ich pośrednictwem w głównej mierze komunikujemy się z przyjaciółmi czy rodziną, nie mówiąc już o tym, że jest to nasze swego rodzaju okno na świat pozwalające dowiedzieć się, co dzieje się w naszym najbliższym otoczeniu i nie tylko. Dziś Facebook to już jednak nie tylko komputer z dostępem do internetu, bo przeglądać ten portal możemy także z poziomu naszego telefonu komórkowego. Aplikacji, które nam to umożliwiają, jest coraz więcej i ciągle pojawiają się nowe. Jedną z nich jest aplikacja Facebook Groups, która właśnie ujrzała światło dzienne (oficjalna strona aplikacji: FacebookGroups.com)

Dyskutuj w grupach

Jeśli chodzi o Facebook Groups, to jest to oczywiście aplikacja, która ma ułatwić komunikację w Facebook-owych grupach. Dziś takie grupy zastępują i to coraz skuteczniej fora internetowe i z pewnością w najbliższym czasie będą one jeszcze bardziej popularne. W związku z tym do grup na Facebooku dołączamy i nadal będziemy dołączać. W takiej sytuacji aplikacja, która ułatwia nam prowadzenie komunikacji, właśnie w grupach jest naprawdę bardzo ciekawym dodatkiem, po który warto sięgnąć.

Pobierz z Google Play

Jeśli zainteresowała cię ta aplikacja jeszcze dziś może się znaleźć na twoim telefonie. Wystarczy zalogować się do sklepu Google Play i ją pobrać. Zajmie nam to jedynie chwilkę, a na pewno powadzenie konwersacji pośród grup, ich zakładanie oraz dołączanie do interesujących nas tematycznie zbiorowości będzie od tej pory znacznie łatwiejsze. Na pewno jest to aplikacja, którą każdy aktywny użytkownik Facebooka powinien w swoim telefonie posiadać.

 

Comments
  1. karo
    • speedball

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *