Smartwatch wykonany z tytanu

Basis Peak - smartwatch z tytanu

Smartwatche możemy zobaczyć na nadgarstkach coraz większej liczby Polaków, choć na pewno nie możemy powiedzieć, aby był to produkt bardzo popularny. Mimo wszystko na pewno powszechność takich urządzeń będzie rosła, a to wszystko dlatego, że na rynku pojawiają się coraz to nowsze Smartwatche, a te, które już na nim są, szybko tracą na wartości i są po prostu tańsze. Jednym z nich jest Smartwatch Basis Peak, który doczekał się nowej, ulepszonej wersji.

Smartwatch z tytanu - Basis Peak

Smartwatch z tytanu – Basis Peak (fot. antyweb.pl)

Smartwatch z tytanu – Basis Peak

Poprzednia wersja Basis Peak posiadała kopertę wykonaną z aluminium. W nowym zegarku już jej nie znajdziemy, a zastąpiono ją kopertą z tytanu. Na pewno jest to niezwykle ważne, ponieważ dzięki temu jest ona nie tylko odporniejsza na uderzenia, zarysowania czy korozję, ale także lżejsza. Nie poprzestano jednak tylko na zmianie materiału. Nowy Basis Peak charakteryzuje się długim czasie pracy na baterii, a poza tym w większym stopniu stawia na funkcję fitness. Dzięki temu stanowi on dobrą konkurencję dla opasek Fitbit, Jawbone UP czy Xiaomi MiBand.

Koszt

Oczywiście tak doskonały Smartwatch nie może być tani i ceni się dość wysoko, a jego cena to 299 dolarów. Wydaje się dużo, ale na pewno zainteresowanie nim będzie spore. Z jego zakupem powinniśmy się spieszyć, tym bardziej że jest to edycja limitowana. Jeśli więc zainteresował cię taki Smartwatch i masz na zbyciu ponad 1000 zł pośród tego typu urządzeń polecamy nowy Smartwatch Basis.

Comments
  1. pablo

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *